Karjeros galimybės

Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybos visuomenės ir ekonomikos institutas siūlo įdomų ir kūrybingą dėstytojo darbą Mados industrijos, Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studijų programose. 

Studijų dalykai: Mados technologijos, Muzikos industrija

Reikalavimai ir privalumai: būtinas magistro išsilavinimas, pageidautina bent kelių metų pedagoginė patirtis aukštajame moksle. Pirmenybė teikiama mokslo daktarams. Darbo grafikas ir sąlygos derinamos individualiai ir labai lanksčiai.

Reikalingi dokumentai: glaustą motyvacinį laišką, CV (profesinės veiklos aprašymą), laisva forma parengtą dalyko planą, išsilavinimą liudijantį skenuotą dokumentą. Taip pat nurodykite pageidaujamą dėstyti dalyką ir asmeninius kontaktus. Laiškus siųskite direktoriui doc. dr. Remigijui Venckui elektroniniu paštu remigijus.venckus@ksu.lt.

STUDIJŲ DALYKAS: Mados technologijos 6ETCS.
SANTRAUKA: Studentai supažindinami su mados produktų kūryboje taikomomis technologijomis.  Analizuojami gamybos-kūrybos procesai, kurie yra vykdomi fabrikuose bei kūrybinių industrijų verslovėse. Aktualizuojami naujausi technologiniai pokyčiai ir inovacijos, keičiančios mados gamybą, sampratą ir vartoseną. Ugdomas platus mados reiškinio supratimas, gebėjimai identifikuoti mados objektų pokyčius sąlygotus technologinių inovacijų. Studentai ugdomi atskirti mados objektus pagal technologijų taikymą bei identifikuoti ir detaliai aptarti naudojamas technologijas, išskirti jų vystymosi etapus bei konceptualizuoti naujausias tendencijas.

STUDIJŲ DALYKAS: Muzikos industrija 6ETCS.
SANTRAUKA: Studentai supažindinami su naujausiomis žiniomis ir tyrimais apie muzikos industriją bei jos kaitą. Kurso metu formuojamas supratimas apie muzikos industrijos rinką ir komercinę veiklą, jos teisinį reguliavimą. Ugdomi gebėjimai plėtoti ir vykdyti muzikos projektus. Analizuojama populiarioji muzika, muzikos rinka ir geografija, plačiai naudojamos muzikos industrijos technologijos. Aptariama muzikos vadyba, leidybos projektai ir renginių organizavimas bei kiti aktualūs klausimai susiję  net su muzikos industrijos veiklą reguliuojančių agentūrų darbu.Karjeros Kelias

Kazimiero Simonavičiaus universitetas – tai XXI a. universiteto siekinys, kurio svarbiausias tikslas – rengti specialistus, ne tik suprantančius šiuolaikinius pokyčius, bet ir gebančius tuos pokyčius valdyti. Universiteto siekis – suteikti pasaulinio lygio žinias ir vertybinius požiūrius, kurie leistų pačiam absolventui aktyviai dalyvauti ateities kūrime, gebėti paveikti savo paties, savo valstybės ir pasaulio raidą.

Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdoma speciali programa „Karjeros kelias“, kurios tikslas – suformuoti individualias karjeros perspektyvas kiekvienam KSU studentui kartu supažindinant jį su geriausiais profesinės praktikos pavyzdžiais ir konkrečiomis profesinės sėkmės istorijomis.

KSU „Karjeros kelio“ skrajutę parsisiųsti galite čia:KSU_Karjeros_kelias.pdf

2013-04-23-ksu_karjeros-kelias

Karjeros galimybės Magistrantūros studijos Ekonomikos magistras Komunikacija Vadybos bakalauras Magistro studijos Bakalauro studijos Kūrybinės industrijos Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Modernus universitetas Verslo sociologija Verslumas ir vadyba Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Rektorius Arūnas Augustinaitis Ateities universitetas Pramogų ir turizmo industrijos Vadyba Sociologijos bakalauras Mados industrija Komunikacijos bakalauras Interneto inžinerija Tarptautinė teisė Kur stoti Modernus universitetas Teisės magistras Studentų atstovybė