KSU narystė

Nuo 2010 metų rugpjūčio 4 dienos Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo (Global Compact) organizacijos nariu.

Jungtinių tautų Pasaulinis susitarimas yra strateginė iniciatyva, kurios tikslas – skatinti įmones derinti savo veiklą su dešimčia universalių principų žmogaus teisių, darbuotojų teisių, aplinkos apsaugos ir antikorupcijos srityse. Šiais principais besivadovaujančios įmonės užtikrina, kad rinka, komercija, technologijos ir finansai žengia į priekį tokia kryptimi, kad  teiktų naudą ekonomikos plėtrai ir žmonijai visame pasaulyje.

Daugiau apie Pasaulinį susitarimą galite paskaityti čia.

Erasmus Magistrantūros studijos Ekonomikos magistras Komunikacija Vadybos bakalauras Magistro studijos Bakalauro studijos Kūrybinės industrijos Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Modernus universitetas Verslo sociologija Verslumas ir vadyba Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Rektorius Arūnas Augustinaitis Ateities universitetas Pramogų ir turizmo industrijos Vadyba Sociologijos bakalauras Mados industrija Komunikacijos bakalauras Interneto inžinerija Tarptautinė teisė Kur stoti Modernus universitetas Teisės magistras Studentų atstovybė tarptautiškumas