Atsiliepimai

ŽYGIMANTAS RUNAVIČIUS (Interneto inžinerija, 1 kursas)
Išties mano planuose buvo psichologijos studijos. Ir tai ne šiaip koks vienadienis svaičiojimas, tačiau buvau pasiryžęs tapti psichologu. Visgi, paskutinį vakarą prieš dokumentų pridavimą, sužinojau apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą bei vykdomas Interneto inžinerijos studijas ir mano sprendimas kardinaliai pasikeitė. Manau, kad tik į gerąją pusę. Studijų unikalumas – jų naujumas, tai yra, kad vienu metu ir mokomės ir atrandame. Niekur kažko panašaus dar nesu matęs. Ateityje manau teks mokytis kartu su dėstytojais, nes interneto plėtra labai sparti.

KAROLIS DOMARKAS (Antreprenerystė ir vadyba, 2 kusas)
Kadangi esu studijavęs kitur, tai turiu su kuo palyginti ir galiu tik pasakyti, jog studijuoju įdomius dalykus. Grupės nėra didelės, nesėdi auditorijoje 500 studentų, todėl kartais jautiesi lyg per individualius mokymus. Kiekvienas turi laiko išreikšti savo nuomonę, klausimus, diskutuoti, todėl ne tik „sausai“ kalame teoriją. Esu įsitikinęs, jog šios studijos tikrai pravers praktikoje.

 

 

GRĖTĖ INDIČIANSKYTĖ (Verslo vadyba, 4 kursas)
KSU suteikia ne tik teorines žinias, bet ir sukuria papildomas galimybes tobulėti visapusiškai. Universitete skatinamas kūrybiškumas, savarankiškumas ir verslumas. Praėjusiais metais vykęs“ Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas“ (INOVEKS) projektas, buvo puiki galimybė startuoti su savo verslo idėjomis. Aš trokštu sužinoti ir perprasti pačius naujausius tyrimus ir šiame kelyje man padeda dėstytojai. Diskusija galima visur, nuo auditorijų iki administracijos, nesvarbu koks tai darbuotojas bebūtų, visi atviri, padedantys. Mane džiugina, jog studijų metu įgyju ne tik teorines žinias. Universitete įgytas praktikas jau esu pritaikiusi ir realiose gyvenimo situacijose, o ir darbą jau radau pagal specialybę.

VILNIUS RAMANAUSKAS (Organizacinės inovacijos ir vadyba, 2 kursas, magistro studijos)
Esu magistras. Man labiausiai patikusios yra KSU Rektoriaus ir prorektorės paskaitos, kurių metu sudėliojamas bendras vaizdas ir viskas tampa kur kas aiškiau. Visgi, džiaugiuosi, jog studijos sudarytos taip, jog yra paskaitų, kurias dėsto praktiškai dirbantys specialistai, o ne tik teoretikai. Turime paskaitų, kaip pavyzdžiui Autorinės teisės, kurios vyksta seminaro-diskusijos forma, tokiu būdu ne tiek užsirašydami pastabas, kiek patys aktyviai dalyvaudami ir perprasdami temas, realių problemų sprendimus realiu laiku.

DOMINYKAS KIRDEIKIS (Rinkodara ir reklamavimas, 1 kursas)
Esu patenkintas tiek universiteto aplinka, tiek įtraukiančiomis studijomis. Aktyviai dalyvauju Studentų atstovybės veikloje, tad man KSU ne tik paskaitos, tačiau ir įdomi patirtis greta studijų. Prieš studijuodamas šiame universitete esu studijavęs kitur ir galiu pasakyti, kad visgi KSU liberalesnė vidaus politika man atrodo priimtinesnė.

 

MINDAUGAS RAULINAVIČIUS (Tarptautinė verslo teisė, 3 kursas)
Studijose man labiausia patinka dėstytojai ir jų aukšta kompetencija. Einame link to, ko mano nuomone reikia. Gauname ir tai kas privaloma, ir tai, kas aktualu. Nemažai išklausome paskaitų susijusių su civiline teise. Pats jau sėkmingai esu praktikoje panaudojęs studijų metu įgytas žinias.

 

 

MONIKA KAZLAUSKAITĖ (Integruota kūrybos komunikacija, 1 kursas, magistro studijos)
Šiuo metu studijuoju magistrantūroje, tačiau turiu kelias išlyginamąsias paskaitas su bakalauro studentais. Galiu pasakyti, jog bakalauro studijose daug kūrybiškumo, o magistrantūroje jau kur kas daugiau akademinių dalykų. Mane žavi dėstytojų kompetencija, tačiau ir liberali bendravimo aplinka negali nežavėti. Atėjau iš kito universiteto, ir tokie šilti bei kolegiški, be įtampos santykiai, kokie yra KSU man paliko gilų įspūdį. Labai džiaugiuosi atradusi šias studijas, man po bakalauro studijų kitur, čia tarsi kitas pasaulis. Kai draugai klausia, ką studijuoju, juokiuosi, jog tik tai, kas linksmiausia ir įdomiausia – muziką, pramogas, architektūrą, turizmą ir dar daug visko.

IVONA KUKOLOVIČ (Mados industrija, 1 kursas)
Pirmasis žodis, kuris šauna į galvą apibūdinant tiek KSU, tiek savo studijas yra „šiltas“. Šioje atmosferoje man norisi būti, tobulėti ir prisidėti. Žinoma, Mados industrijų studijose, bent jau mano grupėje, kol kas be konkurencijos vyrauja merginos. Nereikia susidaryti klaidingo įspūdžio, mes nemokomos tapti mados ikonomis, tai daugiau į komunikaciją, verslo sritį orientuotos studijos.  Jų metu ne tik teoriškai mokausi, tačiau man jos padeda atskleisti save – kūrybiškai komunikuoti ne tik madą, tačiau ir save pačią.

 

MEDA PIEČYTĖ (Politikos komunikacija ir žurnalistika, 2 kursas)
Nuo pat pirmo kurso pradėjome praktiką viename populiariausių naujienų portalų „15min. redakcijoje. Puikus patyrimas ir  galimybė, kurią suteikia KSU. Studijų metu dirbame su tokiais dėstytojais, jog nė viename kitame Lietuvos universitete tai nebūtų įmanoma. Esame globojami specialistų, kurie puikiai išmano savo darbą. Per savo studijų metus gavau ne tik mokslinių, tačiau ir asmeninių žinių. Dėstytojai jaunuoliams atveria akis ir apie situaciją Lietuvoje, Europoje, pasaulyje, o tai juk taip reikalinga jaunam žmogui. Manau, jog tai yra mūsų turimos privilegijos, todėl paskaitose nežiūrime į laikrodžius, tačiau kovojame, kad jos truktų kuo ilgiau ir visi tam randa laiko.

MARIJA JURGELEVIČ (Aviacijos vadyba, 1 kursas)
Dar nė akimirkos nesigailėjau pasirinkusi šias studijas. Išties itin perspektyvios ir įdomios studijos. Kolektyvas, kuris mus supa yra tiesiog nerealus – kompetentingi, patyrę dėstytojai sukuria puikią atmosferą paskaitų metu. Studijos vyksta ne tik KSU, bet ir Aviacijos vadybos studijų programos partnerių „Baltic Aviation Academy“ valdose. Dažnai tarpusavyje pajuokaujame, jog studijose motyvuoja nemokama kava ir pilotai. Tačiau, surimtėjant, verta pasakyti, jog dalyvauti paskaitoje drauge su būsimais pilotais išties įpareigoja – kuo tvirčiau, išsamiau mokytis, studijuoti visu pajėgumu.

OLESIA KAZOIT (Kūrybinės ir kultūrinės industrijos, 2 kursas)
Jau antrus metus mane supa nuostabi ir nuoširdi universiteto bendruomenė, išskirtiniai ir įdomiausi savo srities dėstytojai bei jauki universiteto aplinka. Kūrybinių ir kultūrinių industrijų programa – tai mano svajonių paletė. Čia susimaišo net 15 skirtingų, ryškiaspalvių industrijų : kino, mados, žurnalistikos, sporto, radijo ir t.t. Atrasti save tampa taip pat lengva, kaip ir painu. Čia atsiveria platus galimybių spektras, tačiau visos industrijos pateikiamos vis kitokiu, įdomiausiu kampu, kas skatina dar intensyviau ieškoti būtent TAU skirtos srities. Didžiuojuosi savo universitetu, nes pagrindiniai dalykai čia LAISVĖ ir NORAS TOBULĖTI. Tai aplinka, kurioje kiekvienas jaučiasi išskirtinis.

GABRIELĖ KARMANOVAITĖ (Kūrybinės ir kultūrinės industrijos, 2 kursas)
Studijų programa skirta laisviems ir kūrybingiems žmonėms norintiems save realizuoti tarp kūrybinių ir kultūrinių industrijų atstovais ieškantiems naujovių ir gebantiems kurti. KSU man labiausiai patinka Universiteto inovatyvumas ir tai, kad jis mažas. Taip studentams lengviau bendrauti tarpusavyje. Esame kaip didelė, draugiška šeima.

 

JUSTAS PAŠKAUSKAS (Pramogų ir turizmo industrijų, 1 kursas)
Man patinka ši studijų programa, nes joje mokomės neribotai ir kūrybingai vertinti padėtį. Dėstytojų kūrybiškumas, pateikiama patirtis susijusi su bizniu, kuri praverčia pradedančiajam. KSU daug besišypsančių kolegų. Lankstus studijų grafikas (nei per anksti, nei per vėlai). Rekomenduoju tiems, kas trokšta išmokti įdomiai ir kūrybiškai komunikuoti.

 

DHRUV GUPTA (Indija) (Aviacijos vadyba, 1 kursas)
Studijuoju Aviacijos vadybą. Studijos trunka  3,5 m., bet jau dabar žinau, kad darbą rinksiuosi oro uoste arba avialinijose. Labiausiai KSU patinka aukštos kokybės studijos. Dėstytojai kaip draugai, labai mandagūs ir malonūs, o studentai labai draugiški.

 

 

TUGBA SEVIMOGLU (Teisė, KIRIKKALE universitetas,Turkija)
Pagal Erasmus+ programą studijavo
Kazimiero Simonavičiaus universitete
Esu paskutinio kurso teisės studijų programos studentė. KSU yra man pirmas universitetas Europoje, kuriame studijuoju. Tai, kad KSU yra nedidelis universitetas, man yra labai didelis privalumas. Visi savi, draugiški, svetingi. Džiaugiuosi būdama čia. Ačiū už viską!

 

OSMAN BUGRA BEYDOGAN (Teisė, KIRIKKALE universitetas,Turkija)
Pagal Erasmus+ programą studijavo
Kazimiero Simonavičiaus universitete
Esu iš teisininkų šeimos, todėl esu būsimas teisės studijų programos absolventas. Labai patinka KSU Teisės fakultetas ir jo verslo teisės akcentavimas. Čia sutikau daug naujų žmonių, administracija ir dėstytojai draugiški, paslaugūs, o svarbiausia kompetentingi savo srities žinovai.

 

SILVIJA NARUŠYTĖ (Kūrybinės ir kultūrinės industrijos, 2 kursas)
Pagal Erasmus+ programą studijavo
Tecnocampus universitete (Ispanija)
Vos atvykusi ir susipažinusi su būsima mokymosi aplinka, jaučiausi maloniai nustebinta dėl kelių priežasčių. Nors Mataro miestas palyginti nedidelis, tačiau gali pasigirti puikiu universiteto centru ir technologijų parku – Tecnocampus. Šis universitetas studentams siūlo ne tik modernias patalpas, puikią video/audio įrangą, patrauklias studentų poilsio zonas, biblioteką, bet taip pat ir galimybę įgyvendinti savo idėjas bei kurti verslus. Žinoma, būtų per daug gerai, jei viskas būtų tobula. Nedidelį nusivylimą sukėlė žinia, kad kai kurioms paskaitoms teks ruoštis savarankiškai. Kaip bebūtų keista, dauguma studentų Ispanijoje (ar bent jau šiame regione) vis dar labai mažai kalba angliškai, tad net ir tie dėstytojai, kurie puikiai moka kelias kalbas, priversti paskaitas vesti katalonų kalba. Vis dėlto nusivilti neteko, nes užduočių bei mokymosi medžiagos tikrai pakanka. Be to, paskaitos, kurios visgi vyksta angliškai, labai džiugina ir stebina puikiais dėstymo metodais. Kol kas džiaugiuosi galimybe būti čia ir plėsti savo žinias bei akiratį.

JŪRATĖ ŠEPETYTĖ ir LAURA BARTUSEVIČIŪTĖ (Kūrybinės ir kultūrinės industrijos, 2 kursas)
Pagal Erasmus+ programą studijavo Voldos universitete
(Norvegija)
Pirmieji žodžiai, kuriuos pasakėm atvykusios čia: „Niekada negalvojau, kad gyvensiu atviruke“. Ir iš tikrųjų, nėra tinkamų žodžių išreikšti, kokios dėkingos esam ir kaip džiugu, kad tokia mainų programa, kaip ERASMUS, apskritai egzistuoja. Voldos universitete pasirinkome studijuoti vizualią ir verslo komunikacijas, todėl gan nemažą žinių „bagažą“ atsivežėme jau iš pirmo kurso, kurias sukaupėme studijuodamos Kazimiero Simonavičiaus universitete. Pastebėjome, kad kartais norvegai linkę dėstyti net savaime suprantamus dalykus, kas skiriasi nuo mūsų mokymo sistemos. Nėra jokio spaudimo, dėstytojai neskuba, todėl per paskaitą būna net keletą pertraukų, todėl mums įpratusioms prie greitesnio gyvenimo ritmo, norėtųsi viską daryti greičiau. Tačiau paskaita visada baigiasi laiku, mat norvegams poilsis šventas dalykas – vėliau jų laukia gamta ir kita aktyvi veikla, dažniausiai susijusi su sportu: kopimas į kalnus, žiemą – slidinėjimas. Taip pat neatrodo, kad tarp studentų būtų konkurencija, visi siekia nebent aplenkt save, būti geresniais nei buvo vakar. Pats universitetas taip pat labai modernus, su studento kortele galime į jį patekti visomis dienomis, net ir sekmadieniais, bet kuriuo paros metu. Todėl jei bendrabučio kaimynai trukdo mokytis – visada turi kitą išeitį!

OTILIJA KARMAZAITĖ (Verslo vadyba, 4 kursas)
Pagal Erasmus+ programą studijavo
Viurcburgo universitete (Vokietija)
Viurcburgas sužavėjo savo grožiu, nors šis miestas ir nedidelis, tačiau tikrai turi ką parodyti. Didžiausią įspūdį paliko „Residenz“ rūmai, visų šventųjų tiltas ir tvirtovė ant kalno su pribloškiančia panorama pačiame miesto centre. Viurcburgas taip pat garsėja savo vynu, todėl vieną saulėtą penktadienio popietę su visais Erasmus studentais ėjom pasivaikščioti po vynuogynus. Viurcburgas yra Vokietijos vidury, dėl to labai patogu keliauti. Su draugais jau aplankėme Berlyną, o greitu metu tikimės pamatyti ir kitus Vokietijos miestus.

Kaip ir tikėjausi Viurcburgo universitete studijos yra labai įdomios, bet intensyvios. Todėl tenka išties paplušėti. Pastebėjau labai įdomų skirtumą tarp KSU ir Viurcburgo universiteto, kad čia, kaip ir visoje Bavarijoje, nėra jokių tarpinių darbų, atsiskaitymų, tik egzaminas, kuriam yra labai svarbu tinkamai pasiruošti.

MARGARITA MOŽENA PETRUŠINA (Teisė, 4 kursas)
Pagal Erasmus+ programą studijavo
Lodzės universitete (Lenkija)
Lodzės universitete akademinis gyvenimas verda. Universitetas organizuoja daug kelionių, pramogų ir seminarų orientuotų į atvykusius Erasmus studentus, bando sudominti ir integruoti į visus projektus ir užsiėmimus. Tikrai daug laiko ir dėmesio yra skiriama užsienio studentams, visais įmanomais būdais stengiamasi jiems padėti, patarti ir nukreipti tinkama linkme. Man asmeniškai teko susidurti su lenkų paslaugumu ir entuziazmu. Persikėlus iš mažo, jaukaus Kazimiero Simonavičiaus universiteto pradžioje man buvo sunku susiorientuoti tarp daugybės fakultetų, auditorijų ir plataus siūlomų mokomųjų dalykų sąrašo. Paskaitos anglų kalba sukelia sunkumų, bet kartu ir motyvuoja mokytis intensyviau, kad pagerėtų anglų kalbos žinios. Esu labai patenkinta studijų kokybe ir dėstymo metodais.

Magistrantūros studijos Tiesioginis priėmimas Ekonomikos magistras Komunikacija Vadybos bakalauras Magistro studijos Bakalauro studijos Kūrybinės industrijos Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Modernus universitetas Verslo sociologija Verslumas ir vadyba Ateities įžvalgos ir strateginis valdymas Rektorius Arūnas Augustinaitis Ateities universitetas Pramogų ir turizmo industrijos Vadyba Sociologijos bakalauras Mados industrija Komunikacijos bakalauras Interneto inžinerija Tarptautinė teisė Kur stoti Modernus universitetas Teisės magistras Studentų atstovybė